booof : در شرایط جنگی کشتن توسط خودی طبیعی است

در بوف کور booof.ir مطلب در شرایط جنگی کشتن توسط خودی طبیعی است مشاهده می کنید

آرمان شرق:صدا و سیما به نقل از معاون رئیس قوه قضاییه نوشت: دستگاه قضایی این موضوع را با دقت پیگیری می‌کند و تاکنون در این رابطه چند نفر دستگیر شده‌اند.

به گزارش آرمان شرق و به نقل از خبر آنلاین حجت الاسلام هادی صادقی در مراسم بزرگداشت سپهبد شهید سلیمانی در امامزاده عبدالله گرگان گفت: در شرایط جنگی کشتن توسط خودی طبیعی است همان طور که دوران دفاع مقدس هم این موضوع اتفاق افتاد، اما دستگاه قضایی این موضوع را با دقت پیگیری می‌کند.
معاون فرهنگی رئیس قوه قضاییه در مراسم بزرگداشت سپهبد شهید سلیمانی در امامزاده عبدالله گرگان گفت: حاج قاسم سلیمانی سرباز ولایت بود و با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب توانست منطقه را از چنگال آمریکا بیرون بکشد.
وی گفت: شهادت حاج قاسم سلیمانی انفجار نور جدیدی در منطقه خواهد بود و گام دوم انقلاب اسلامی با شهادت این شهید بزرگوار آغاز شده است.
وی ادامه داد: سپهبد سلیمانی با تلاش‌هایی که کرد اسرائیل را از حالت تهاجمی به تدافعی کشاند به‌طوریکه امروز رژیم اشغالگر اسرائیل که روزگاری داعیه نیل تا فرات داشت به حالت تدافعی رسیده و به دور خود دیوار می‌کشد و دست به دامن سپر آهنین برای تامین امنیت خود شده است.
وی بابیان این که سرباز لقب شایسته‌ای بوده که حاج قاسم سلیمانی آن را برای خود برگزید، ادامه داد: شهید حاج قاسم سلیمانی ۴۰ سال سرباز این انقلاب بود و هیچ وقت پشت میز مسئولیت ننشست و در خط مقدم جبهه مقاومت حضور داشت.
وی تاکید کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی هیچگاه موضع و حرفی متفاوت با دستور، اراده و هدایت رهبر انقلاب اسلامی نزد و در زمان امام (ره) نیز اینگونه عمل کرد.
حجت الاسلام صادقی با بیان اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی پیروزی‌های جبهه مقاومت را به خود منتصب نکرد، متذکر شد: با طراحی و اقداماتی که سپهبد قاسم سلیمانی انجام داد حکومت داعش در منطقه به پایان رسید.
وی اضافه کرد: داعش یکی از توطئه‌های آمریکا بود و شهید حاج قاسم سلیمانی تمام توطئه‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی را در منطقه به شکست کشاند.
معاون فرهنگی رئیس قوه قضائیه گفت: این شهید بزرگ منجر به وحدت مسئولان عراق شد و کاری کرد که امروز آمریکا به دنبال بهانه برای خروج آبرومندانه از عراق است و ان‌شاء‌الله به برکت خون شهید سلیمانی به زودی آمریکا از منطقه خارج خواهد شد.
معاون فرهنگی رئیس قوه قضاییه گفت: اگر همه مسئولان به تاسی از سپهبد سلیمانی خدایی عمل کنند و گوش به فرمان رهبری، جهادی قدم بردارند در همه حوزه‌ها مانند حوزه نظامی پیشرفت خواهیم کرد.
حجت الاسلام صادقی به موضوع انتخابات اشاره کرد و گفت: نباید گول هیاهوی تبلیغات را بخوریم و مانند حاج قاسم سلیمانی افراد انقلابی و با بصیرت که گوش به فرمان ولایت هستند برای مجلس و در آینده برای ریاست جمهوری انتخاب کنیم تا امور توسعه و آبادانی کشور سرعت گیرد.
حجت الاسلام صادقی در این سفر در بیت مرحوم آیت الله میبدی حضور یافت و ضمن همدردی با خانواده ایشان، پیام تسلیت رئیس قوه قضاییه را به آنان ابلاغ کرد.

ممنون بابت بازدید از سایت بوف کور booof.ir